Ogłoszenie

Jakiś czas temu adres bloga zostawiłam na ocenialni „Pomackamy” (link po prawej). Dzisiaj przeczytałam niezależną opinię osoby mądrzejszej ode mnie. W związku z tym na blogu zostanie przeprowadzony remont, który wpłynie także na treść opowiadania – główny trzon zostanie: miłosne rozterki Lisbeth, starożytna magia, demony etc. Planowo zmianie ulegnie zachowanie niektórych bohaterów i wątki poboczne. W praktyce może wyjść na to, że połowa treści wyleci i zastąpi ją coś innego.

06.03.2016 – rozdział 1. zbetowany, kosmetyczne zmiany w treści.

Data zakończenia remontu i pojawienia się nowego rozdziału to jedna wielka niewiadoma.

9 Komentarze

 1. Kochana,
  Mam nadzieje, ze szybko ogarniesz ten remont i, ze nie zmienisz za bardzo tego opowiadania, bo uwazam, ze jest swietne. :)
  Pozdrawiam
  Em

  • Sama historia i styl pozostaną bez zmian. Będę jedynie modyfikować pojedyncze sceny.
   Remont może trochę zająć. Sesję kończę (w najlepszym wypadku – o ile żaden egzamin nie zostanie mi na drugi termin) 08.02 i dopiero wtedy zajmę się blogiem.

 2. Kochana,
  bardzo lubiłam ten styl opowiadania, ale przecież możliwe jest, że po ,,remoncie” będzie lepszy. Zawsze warto słuchać porad osób mądrzejszych od nas :)
  Pozdrawiam
  Niemogąca się doczekać ;)
  Lavender Potter

 3. Zakochałam się w tym opowiadaniu, jestem ciekawa jak to będzie po remoncie :D Tylko proszę nie daj mi długo czekać to jest naprawdę genialne. Lis ma świetny charakter i wszystkie postacie nie są szablonowe i sztuczne tylko każda ma w sobie coś co ciekawi czytelnika. Pisz tak dalej życzę weny i zdanej sesji :3

 4. Remont? Jejku to tutaj wgl jest co poprawiać? Faktycznie czasem lepiej posłuchać kogoś bardziej doświadczonego. Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na jeszcze lepsze i że nie stracisz tego cuda, które tu powstało.

 5. Witam,
  wracam do starych historii, których nie skończyłam i ze smutkiem obserwuję,że u cb bez zmian. Mam nadzieję, że wreszcie do nas wrócisz.
  Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy!
  Weny, sił i czasu.
  Serdecznie,
  Elena

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.